ДИТЯЧІ КАНІКУЛИ - ПОДОРОЖ ПОЛЬША- ЧЕХІЯ
ДИТЯЧІ КАНІКУЛИ - ПОДОРОЖ ПОЛЬША- ЧЕХІЯ

тури для школярів,тури для дітей та молоді в Чехії, молодіжні тури, дитячі тури в Європу, ескурсійні тури до Європи для дітей, тури до Польші

Маршрут:

Київ - Пшемисль- Краков-Брно-Прага-Вроцлав- Київ

Даты выезда:

28.10.2022– 04.11.2022

Длительность:

8 днів

Информация

Чехія. Цю країну складно уявити без золотоглавої Праги, готичного замку Карлштейн, соборів Кутної Гори, чудового Крумловський замку, палацу в Ледніце, мінеральних джерел Карлових Вар, смачного пива, незрівнянної бехеровки, запеченої свинячої рульки і маринованих сосисок. Чехія — країна яскравої архітектури та оздоровчого відпочинку, прекрасної гастрономії, відмінного шопінгу, самобутньої культури і стародавніх традицій. Чехія завжди бажана та стала для українських туристів практично другою дачею.
     

День 1

Виїзд з Києва потягом до Перемишлю.

День 2

Прибуття до Польщі. Пересадка на автобус та транзит через Польщу. Зупинка у Кракові для оглядової екскурсії. Старе місто занурить вас в атмосферу середньовічного королівського життя. Пропонуємо прогулятися вузькими вулицями міста, завітати на найбільшу в Європі ринкову площу та в Ягелонський університет, а потім дізнатися легенду драконів Вавельского замку та послухати чудові мелодії трубача Маріацького костелу.
 Обідаємо та вирушаємо до Брно, Чехія. Ніч у готелі. Польша та Чехія

День 3

Сніданок в готелі. Вирушаємо на екскурсію містом Брно - досить незвичайне місто, друге за величиною в Чехії після Праги, столиця Моравії. Що цікавого і навіщо сюди їхати? Історія Брно надзвичайно багата: перша згадка про поселення належить до одинадцятого сторіччя. Ми завітаємо на площу Свободи, площу Домініканців, площу Капуцинів та площу Овочевого Ринку, а також побачимо на власні очі костел Св. Яна, Стару Ратушу, собор Св. Петра і Павла. Останній особливий тим, що має унікальний годинник, який б'є об 11 годині лише - на згадку про щасливу випадковість, ви дізнаєтесь більше на екскурсії.

Обід.

 Переїзд до Моравського Крассу – природний заповідник підземних печер. Чудова природа, мальовничі гори, фантастичні печери. На маленькому поїзді ми вирушимо до печери зі сталактитами та сталагмітами, а потім на човнах прогуляємося підземною річкою. Закінчується прогулянка на оглядовому майданчику прірви Мацоха.   ~ 10/15 евро

Переїзд у Прагу, вечеря та ночівля.

День 4

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія історичним центром Праги. Чеська столиця вважається одним з найдивовижніших міст Европи. Прогуляємося повз Стародавню Порохову вежу, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта, костел діви Марії. А також завітаємо до Каролінум–перший Празький університет. Вас також здивує Староміська площа та Астрономічний годиник з небесною механікою на ратуші. Далі – єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця, і, звичайно, Карлів міст!
 Обід. Вільний час.
За бажанням можна відвідати Празький зоопарк квитки-8/10евро або найбільший в Центральній Європі Аквапарк квитки на 2 години ~ 25/ 30 евро.  Вечеря. Ночівля.

День 5

Сніданок в готелі. Продовження оглядової екскурсії Прагою. Відвідування Празького Граду, який був резиденцією чеських королів, а нині резиденція Президента. Сюди входять собор Св. Віта, Королівський палац, Базиліка св. Георгія та Золота вуличка.

Обід.

Вирушаємо до Замку Лоучень (Loučeň) – романтична споруда у стилі бароко з автентичними інтер'єрами, що збереглися. Замок оточений великим англійським пейзажним парком, у якому нещодавно створено унікальний комплекс із 11 лабіринтів, що не має аналогів у всій Європі. Ви матиме змогу пройти квест по цьому загадковому лабіринті, найбільшому у світі! Екскурсії в замку проводять гіди в історичних костюмах. Квитки ~ 10/15 евро

Повернення до Праги. Вечеря та ночівля.

День 6

Сніданок та виселення із готелю. Переїзд до Вроцлава. Екскурсія Вроцлавом - одному з найстародавніших і наймальовничіших польських міст. Місто дивує численними каналами та вуликами. Один із найкумедніших туристичних атракціонів у Вроцлаві квест -«Знайди гнома». Гноми (тут їх називають «краснолюдки»), оскільки вони вважаються символом міста та розставлені у всіх його куточках.

Обід та вільний час.

Переїзд до Кракова, де на нас чекає вечеря та ночівля в готелі.

День 7

Сніданок. Можливе відвідування Краківського аквапарку чи торгового центру. Виїзд у Перемишиль на поїзд. 

День 8

Прибуття до Києва
Проживание:

готелі згідно програми 3*
2-3 містні номери

Питание:

 • пакет харчування: 5 вечерь та 4 обіди – 85 євро (оплачується при замовленні туру);

Стоимость:

Вартість програми при групі 15+2:
Для дітей – 395 євро + З/д від 2000грн.
Для дорослих - 410 євро + З/д від 2000 грн.
* Вартість залізничних квитків уточнювати перед оплатою туру

В стоимость включено:
 • Проживання в готелі 3* в 2-3місних номерах зі зручностями;
 • автобусне обслуговування по всьому маршруту
 • харчування - сніданки.
 • проїзд на поїзді Київ - Перемишиль - Київ;
 • екскурсійне обслуговування (згідно програми);
 • послуги супроводжуючого;
 • керівники груп (15 + 2)
 • медичне страхування;
Дополнительно оплачивается:
 • пакет харчування: 5 вечерь та 4 обіди – 85 євро (оплачується при замовленні туру);
 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (у Пунквенні печери, зоопарк, аквапарк, Градчани, Замк Лоучень);
 • харчування у дорозі;
 • особисті витрати;
 • проїзд у громадському транспорті. 
Важная информация:
Необхідні документи (для дітей):
 • дитячий проїзний документ (дійсний не менше 3 місяців з дня приїзду з поїздки)
 • нотаріально завірений дозвіл від обох батьків на виїзд дітей до 18 років:
 • - У заяві обов'язково написати, що батьки беруть на себе повне фінансування тур. поїздки своєї дитини.
 • - Нотаріальна заява має бути адресовано «До компетентних ОРГАНІВ». У самому нотаріальному заяві вказувати країну відвідування - «Польша та Чехія».
 •  - У випадку різних прізвищ у батьків з дітьми - копії документів, що підтверджують родинні стосунки: свідоцтво про шлюб, розлучення, т.д.
 
Дополнительная информация:
тури для школярів,тури для дітей та молоді в Чехії, молодіжні тури, дитячі тури в Європу, ескурсійні тури до Європи для дітей, тури до Польші