ЕКСКУРСІЙНИЙ АВІА ТУР "А Н Т И Ч Н А Г Р Е Ц І Я"
ЕКСКУРСІЙНИЙ АВІА ТУР "А Н Т И Ч Н А Г Р Е Ц І Я"

Маршрут:

Салоніки- Вергіна-Олімп- Діон - Метеори- Делфи- Афіни 

Даты выезда:

24.10 - 29.10.2021

Длительность:

6днів/ 5 ночей

Информация

Ми вирушимо в подорож на землю давньої Еллади.
Існує на нашій землі найдавніша країна, країна, де все нагадує казку, легенду, міф. Це країна Греція, земля темних скель, блакитних морів, побілених будинків, стародавніх руїн, старовинних церков. Тут звідусіль віє історією, а під кожним каменем «захована» легенда, що і приваблює туристів з усього світу.
Міфи і легенди, цікаві історії, почуті на екскурсії, допоможуть Вам перенестися в далеку епоху і представити, як розвивалася цивілізація, що поклала початок сучасному світові.
   

День 1

Приліт в місто Салоніки, столицю Північної Греції. Зустріч з гідом і поселення в готель. Вечірня оглядова екскурсія по м.Салоніки. Вечеря. Ночівля.
     

День 2

Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Салоніки - "серцю Північної Греції", який славиться багатою історією і насиченою сучасним життям. Тут знаходиться другий за величиною і значенням грецький порт (недарма Салоніки живописано простягаються по берегах затоки Термаікос). У різні періоди часу тут жили Цицерон, апостол Павло, який проповідував тут християнство. Родом з Салонік були Кирило і Мефодій, основоположники слов'янської писемності.
 Салоніки наших днів - це місто студентства та молоді. Саме тут знаходиться найбільший на Балканах Університет імені Аристотеля, куди приїжджають вчитися студенти з усього світу, а також перша грецька консерваторія.
Архітектура міста являє собою чергування класичного і сучасного стилів. Головний символ міста – Белая башня, побудована на березі затоки, напевно знайома навіть тим, хто ще не бував тут. Значні пам'ятки міста - тріумфальна арка палацу імператора Галерія, базиліка Святого Димитрія з мощами святого (покровителя міста), церква Святої Софії і церква Святого Пантелеймона. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Від'їзд для знайомства з Стародавньої Елладою. Екскурсія "Вергіна - Олімп - Діон"25 євро + вх квитки)
Екскурсія в першу столицю Македонського царства - місто Вергіни (Егес) з відвідуванням унікального музею, де представлені цінні експонати македонської царської династії, а також група гробниць, в одній з яких покояться останки Філіпа II, батька Олександра Македонського.
   
Далі за програмою - зупинка біля підніжжя легендарної  гори Олімп, обителі античних богів, а також в живописному селі Літохоро, у археологічних розкопок стародавнього міста Зевса - Діон. Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру).
Переїзд в Каламбака. Вечеря. Поселення в готель. Ночівля
          

День 4

Сніданок в готелі. Екскурсія в Метеори, відвідування 2-х монастирів - 15 євро+ вх. квитки
     Метеори - місце, де одночасно відчуваєш страх і захоплення! Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору з рівній поверхні фессалійской долини і досягають висоти 600 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Ці дивовижні, масивні, як би висять в повітрі «скульптури» отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - парять в повітрі). Зупинка на обід .
Зупинка в Фермопильскій ущелині для пам'ятних    фотографій      біля пам'ятника царю Леоніду, прославився в знаменитій битві 300 спартанців проти численної перської армії. Переїзд в Дельфи .
       В античні часи це місто було одним з головних центрів грецької цивілізації; на думку древніх греків тут знаходився центр світобудови - «пуп землі». У храмі Аполлона Піфія пророкувала майбутнє, до послуг якої вдавалися навіть царі і у неї питали про долі цілих держав.
Дельфи, як найбільший релігійний центр, був місцем загально грецьких контактів і дискусій, що проходили в красивих спорудах з чудовим видом на Ітійску затоку Іонічного моря.
Екскурсія починається з Кастальського ключа (гірське джерело), який за переказами надає омолоджуючий ефект.
 Переїзд в Афіни. Розміщення в готелі. Ночівля.
    

День 5

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по місту Афіни з відвідуванням Акрополя. Ви побачите площу Конституції, будівля Парламенту з могилою Невідомого солдата і почесною вартою, Президентський палац, храм Зевса Олімпійського, Панафінейський стадіон, і, звичайно ж, Акрополь - один з 20 найбільш значущих світових пам'яток, що прагне побачити кожен мандрівник.
Зупинка на обід. Вільний час. Відвідування парку розваг - Allou! FunPark. Прибуття в готель. Ночівля.
     

День 6

Сніданок у готелі. Вільний час або відвідування торгового центру. 13.00 - виїзд в аеропорт.
Авіапереліт в Україну
Проживание:

проживання в готелях 3* - 4* з усіма вигодами

Питание:

в програмі туру 2-разове харчування (сніданок - вечеря)

Стоимость:

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПРИ ГРУППІ 15+2
450 евро + 4500 грн (авіа) діти
480 евро + 4500 грн (авіа) дорослі

В стоимость включено:
 • проживання в готелях 3-4 *;
 • 5 сніданків та 4 вечері / обідів (в залежності від програми дня)
 • трансфери протягом всієї програми на комфортабельному автобусі ;
 • екскурсії в супроводі професійного гіда;
 • медичне страхування;
Дополнительно оплачивается:
 • прямий авіапереліт Київ-Салонікі- Афіни - Київ;
 • вхідні квитки в музеї, археологічні зони і монастирі Метеор; Діон - 10 €• Вергіна - 15 €, • Пелла (арх. Зона) - 10 €, • Метеори (2 монастирі) - 10 €,• Дельфи (музей і арх.зона)- 15€  • Епідавр (музей і арх.зона) - 15 €, • Акрополь / новий музей - 25 € + 5 €
 • парки розваг напої до вечері і особисті витрати.
 • Державний податок, який сплачується туристом в готелі при заселенні (орієнтовно 1,5 -3 євро / добу)
 • ПЛР-тест англійською мовою , зроблений за 48 годин до перетину кордону
 • Для дітей до 18 років вхід в археологічні зони і музеї - вільний (окрім монастирів Метеор та музею Акрополя)