ДНІПРОВСЬКИЙ ВОЯЖ / екскурсія з Києва на вихідні
ДНІПРОВСЬКИЙ ВОЯЖ / екскурсія з Києва на вихідні

Ми Разом з Вами познайомимось поближче з природою та історією рідної країни в турі вихідного дня Київ – Канів.

Маршрут:

Київ – Українка – Трипілля – Витачів – Канів – Київ

Даты выезда:

09.03/ 28.03/ 11.04/ 02.03/ 11.04/ 02.04/ 11.04/ 30.04/ 13.06/ 27.06/ 11.07/ 25.07/ 08.08/ 22.08/ 29.08/ 05.09/ 19.09/ 03.10/ 17.10./ 31.10/
 

Длительность:

1 день

Информация

Тури по Україні, екскурсії по Україні, тури вихідного дня, екскурсія по Київській області на вихідні

Які плани на вихідні? Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відпочинку на природі. А саме в подорож незайманими берегами Дніпра, дивовижними пейзажами та дуже цікавими місцями Київської та Черкаської області. Протягом дня відвідаємо набережну Українки, де можна при гарній погоді навіть скупатися в Дніпровських водах та помилуватися неймовірними краєвидами. Далі нас чекає пізнавальна екскурсія Музеєм Трипільської культури для бажаючих. В обідній час переїдемо до с. Витачів, де можна буде влаштувати пікнік серед Дніпровських круч, щоб відпочинок на природі приніс максимальне задоволення. Мабуть, всі чули про Чернечу Гору, та не всі можливо тут були, а отже маємо таку нагоду. Саме тут в Каневі побуваємо біля національної святині українського народу – пам’ятника відомого українського поета Тараса Шевченка.
    

с. Трипілля

Розташоване в долині невеликої річки Красна, на правому березі Дніпра. За однією з версій, свою назву прийняло від давньоруського міста Треполя, залишки, якого можна побачити в Трипіллі. Місто Треполь, побудований Ярославом Мудрим, називалось «водяними воротами» до Київської Русі, мало важливе значення, як форпост, який захищав кордони від нападів печенігів і половців. Від Треполя розходяться в різні боки Зміїні Вали. У Трипіллі діє археологічний музей.

с. Витачів

Вважається одним з найдавніших поселень Київської Русі. У 2017 році Витачів відзначить своє 1060-річчя з моменту першої літописної згадки про це поселення, хоча деякі джерела вказують на те, що як постійне поселення – Витачів існує щонайменше 1600 років. У творах візантійського імператора Костянтина Багрянородного – Витачів вперше згадується як великий порт на Дніпрі. Поблизу села розкопано давньоруське городище. У Витачеві збереглися сліди старих валів. У 1853 році в селі збудували дерев’яну Хрестовоздвиженську церква. У 2008 році було відкрито Витачівський краєзнавчий музей. У селі знаходиться дерев’яна Витачівська каплиця, побудована в 1991 році за проектом Тараса Григоровича Шевченка.

Тарасова гора, Канів

Тарасова гора в Каневі – національна святиня українського народу, місце поклоніння пам’яті видатного поета-пророка Тараса Шевченка. Ймовірно, на цій горі в XI ст. було засновано печерний Канівський монастир, після чого її стали називати Чернечою горою. У середині XIX, відвідавши ці місця, Т. Шевченка захотів придбати тут ділянку для будівництва садиби, проте його планам не судилося здійснитися. тур вихідного дня Київ Канів

Після смерті в С.-Петербурзі, Шевченко спочатку був похований на Смоленському кладовищі, проте, за наполяганням громадськості, 10 травня 1861 труну з прахом поета було доставлено до Канева. Згідно із заповітом, його поховали на високій дніпровській кручі, яку з тих пір називають Тарасовою горою. На могилі був насипаний курган і встановлено хрест. Музей “Тарасова світлиця” відкритий в колишньому будинку доглядача могили І. Ядловського.

У 1925 р створено Шевченківський національний заповідник у Каневі. У 1939 р встановлено найбільший в Україні пам’ятник Шевченку, побудовані сходи в 342 ступені з фонтаном “Лілія”. У 2010 р після багаторічної реставрації відкрито літературно-меморіальний музей Т. Шевченка.

День 1

Стоимость:

Дорослий – 500 грн.
Пенсіонери та діти до 12 років – 450 грн.
УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
«17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
  •  проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсії по маршруту,
  • страхування на час подорожі.
Дополнительно оплачивается:
  • вхідний квиток до музею Трипільської культури (25 грн./ос.),
  • харчування і особисті витрати.