КВІТКОВИЙ РАЙ КИЇВЩИНИ – Острів Сакур, Добропарк, Фастів, Томашівка на 1 день
КВІТКОВИЙ РАЙ КИЇВЩИНИ – Острів Сакур, Добропарк, Фастів, Томашівка на 1 день

Екскурсія в Добропарк, одноденна екскурсія з Києва на Острів Сакур, автобусна екскурсія на 1 день

Даты выезда:

13.06./ 20.06./ 27.06/ 04.07./ 11.07./ 18.07./ 25.07./ 01.08./ 08.08./ 15.08./  22.08. /24.08./ 12.09. / 26.09. / 10.10. / 24.10. /

Длительность:

1 день

Информация

Чудова екскурсія на один день по маршруту Володарка – Фастів – Томашівка – Копилів. Захоплююча мандрівка Київськими провінціями України, з цікавою історією краю, прекрасними краєвидами, парками та незвичайними екскурсійними об′єктами. Виїзд на екскурсію з Києва вранці туристичним автобусом і вже до вечора повернемося додому. У селищі Володарка Київської області відкрили приватний парк «Острів Сакури». На території парку є пташиний зоопарк, де відвідувачі можуть побачити понад 30 видів птахів з різних куточків світу. На «Острові сакури» висаджено понад 3500 тисячі рослин та кущів, а також сотні дерев. Є звісно і сакури. Парк приватний парк, вхід для відвідувачів безкоштовний. Тут є Японські альтанки, фонтани, скульптури тварин, міні-зоопарк та дитяча зона розваг. Ще однією родзинкою туру є новий парк – ДОБРОПАРК, де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер для купання. Фото у Добропарку – це краса, вибух кольору та гарного настрою! А далі буде ще цікавіше…

День 1

08:00 Зустріч туристів в м. Київ, ст.м. Палац Україна (біля виходу з метро). Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).
08:15 Відправлення на екскурсію з Києва на комфортабельному автобусі за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.
— Приїзд до Володарки. Відвідування парку Острів Сакур.          
— Переїзд в Фастів.  Огляд костелу.
— Переїзд в Томашівку. Відвідування монастиря.
— Переїзд до Копилова. Відвідування Добропарку.
19:50 Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.
21:00 Прибуття до Києва (орієнтовно). Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей!
* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.
 
Стоимость:

Дорослий – 550 грн.
Пенсіонери та діти до 12 років – 500грн
Діти до 6 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі)
УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
«17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
  • супровід гідом-екскурсоводом,
  • страхування на час подорожі.
Дополнительно оплачивается:
  • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти: дорослі – 130 грн./ діти – 80 грн.,
  • харчування,
  • особисті витрати.