ШАЛЕНА БІЛКА БУЧАНСЬКОГО ПАРКУ, КІНОСТУДІЯ та УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО / тур вихідного дня з Києва
ШАЛЕНА БІЛКА БУЧАНСЬКОГО ПАРКУ, КІНОСТУДІЯ та УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО / тур вихідного дня з Києва

Тур розрахований для пізнавального відпочинку як дорослим так і дітям. Екскурсія в Бучанський парк, Українське село та кіностудія Вікторія

Маршрут:

Київ – Буча – Бузова – Гурівщина – Київ

Даты выезда:

24.08 / 12.09 / 26.09 / 10.10 / 24.10…

Длительность:

1 день

Информация

Тур вихідного дня з Києва, екскурсія в Бучанський парк

Екскурсія в Бучанський парк – це подих чистого повітря, море емоцій та яскрава пригода для дорослих і дітей. Бучанський парк достатньо молодий і був відкритий у 2011 році на 110 річницю міста. Та все ж захоплює він ще біля входу. У парку ростуть столітні дуби, присутні озера, прохолодні фонтани, оригінальні скульптури, велодоріжки, дитяче містечко, міні-зоопарк та безліч фотозон. Всюди  пішохідні доріжки, зручні лавочки та затишні місця відпочинку. На вході працює служба прокату велосипедів, дитячих автомобілів, самокатів. Саме в цьому парку часто відбуваються музичні фестивалі, майстер-класи. А білки тут справді шаленні, вони всюди, від того й назвали маштабний мотузковий екстрім-парк «Шалена білка». Другу половину дня ми проведемо в етнокомплексі Українське село. Тут буде цікаво усім, і дорослим і дітям. Шість автентичних будівель, перевезених із різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Також ви зможете побувати в справжніх Українських тропіках! Перед вами гостинно відкриють двері дві сучасні теплиці, в яких Ви зможете побачити представників рослинного світу субтропіків та тропіків. А дорогою додому відвідуємо Український Діснейленд. Дивовижної краси замок ховається близько звичайної дороги біля Києва. Це приміщення найвідомішою і великої кіностудії міста – Victoria Film Studios.
Тур розрахований для пізнавального відпочинку як дорослим так і дітям. Тож, ЛАСКАВО ПРОСИМО!

День 1

07:45 Зустріч туристів в місті Київ. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:00 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

» Бучанський міський парк. Екскурсія парком. Вільний час на фото та розваги.

Збір біля автобуса. Переїзд в с. Бузова.

» Українське село. Знайомимось з гідом-екскурсоводом та екскурсія комплексом. Побуваємо також в справжніх Українських тропіках! Вільний час для фото та прогулянок. Смакуємо чудові українські страви та напої, а також тут можна протестувати цікаві наливки.

Збір біля автобуса та переїзд в с. Гурівщина.

» Кіностудія Victoria Film Studios – це одна з найбільших в країні кіностудій, яка займається розробкою, виробництвом і постпродакшн серіалів, повнометражного кіно та інших телепроектів. Фотозони для фото при виїзді на територію кіностудії.

19:30 Прибуття до Києва (орієнтовно). Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей

Стоимость:

Дорослі та діти старші 12 років 450 грн.
Діти до 12 років 420 грн.

В стоимость включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
  • екскурсійне обслуговування на об’єктах,
  • супровід гідом-екскурсоводом,
  • страхування на час подорожі.
Дополнительно оплачивается:
  • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
  • екскурсія до “тропіків” – 50 грн. – дорослі, 40 грн. – діти. (за бажанням),
  • оглядова екскурсія по Укр. селу – 60 грн. дорослі /  50 грн. діти,
  • харчування,
  • дегустації,
  • сувеніри, особисті витрати.
Количество мест:
т-а