ПОДІЛЬСЬКІ МАНДРИ – тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва
ПОДІЛЬСЬКІ МАНДРИ – тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва

Маршрут:

Київ – Кам’янець-Подільський – Чернівці  – с. Банчени – Хотин – Сутківці – Меджибіж – Київ

Даты выезда:

06-08 березня 2021*Дати з * – святкові виїзди, +200 грн. до вартості туру

Длительность:

3 дні / 2 ночі

Информация

Тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва, Кам’янець-Подільська фортеця, Чернівецький Університет

Головною задумкою цього туру є те, що за вихідні маємо можливість оглянути величезну кількість туристичних об’єктів загадкового та мальовничого Поділля. Автобусні тури в Кам"янець -Подільский з Києва, набирають все більшої популярності, оскільки часу витрачено на дорогу не багато, а вражень від екскурсії містом та головною Фортецею неймовірна кількість, це музей під відкритим небом і це треба побачити… Наступного дня нас чекає Екскурсія Український Париж – Чернівці та Чернівецьки національний університет. Зачарує кожного наступна історична пам’ятка – це неприступна Хотинська фортеця вона відома ще з давніх часів по всій Східній Європі. Це варто побачити!
    

День 1

06:45 Зустріч туристів в місті Київ. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).07:00 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.
14:00 – Прибуття в найдавніше місто Кам’янець-Подільський. Поселення в готель.
Обід (включено у вартість).
15:00-18:00 – Пішохідна екскурсія по Кам’янець – Подільському.
Кам’янець-Подільський – це одне з найпопулярніших стародавніх туристичних міст України , в якому зібрано величезну кількість архітектурних пам’яток європейської культури. Головним архітектурним спорудженням цього красивого міста є Старий замок, він побудований на скелястому мисі. Довкола мису протягом понад десяти століть у мальовничому глибокому каньйоні тече річка Смотрич . Два береги з’єднуються між собою Замковим мостом.
Далі на Вас чекає екскурсія вулицями цього незабутнього міста. Ви зможете пройтися і загадати бажання під Тріумфальною аркою Станіслава Августа, побачити велич і красу Петропавлівського катедрального костелу, Кам’янецької ратуші і Вірменського колодязя, помилуватися невеликими площами цього дивовижного міста: Польський ринок, Російський ринок, Вірменський ринок.
18:00 Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2

08:30 Прокидаємось, снідаємо та їдемо в подорож.
09:00 – Виїзд на факультативну автобусну екскурсію в місто Чернівці та с. Банчени (350 грн / чол.).
11:00 – 12:30 – Тематична екскурсія в Чернівецькому державному університеті.
Монументальна захоплююча дух будівля – пам’ятник архітектури, колишня резиденція православних митрополитів). Об’єкт знаходиться під захистом ЮНЕСКО (входить до переліку об’єктів світової спадщини) – так званий український Оксфорд.
13:00 – Оглядова пішохідна екскурсія по вулицях Чернівців.
Кафедральний православний собор IX ст., Вірменський і католицький кафедральні костьоли, Греко-католицька церква, Міська ратуша, театр музичної драми ім. О. Кобилянської.
16:00 – Переїзд в с. Банчени.
Знайомство з комплексом православного Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Банчень: Благовіщенський Собор з каплицею преподобного Кукші, Свято-Преображенський Скит, Покровська церква з підземним Храмом Прп. Серафима Саровського, дзвіниця (65 м). Свято-Троїцький Собор, трапезна, келії ченців, монастирське кладовище.
20:00 – Повернення в Кам’янець-Подільський. Вільний час. Ночівля.

День 3

08:00 Прокидаємось, снідаємо, виселяємось з готелю.
09:00 – Переїзд в місто Хотин. Екскурсія по місту та Хотинській фортеці.
Своєю могутністю вона відома ще з давніх часів по всій Східній Європі. Багато битв та воєн відбувалося під її стінами, і до сьогоднішніх днів є однією з найяскравіших та драматичних архітектурних пам’яток України.
» Переїзд в с. Сутківці.
Відвідування унікальної церкви-фортеці Покрови Пресвятої БогородиціЗбудована була ще в ХІV столітті як оборонна споруда, а пізніше перебудована як церква. Архітектурні рішення, що втілили в життя при будівництві фортеці, не мають аналогів ніде. На сьогоднішній день споруда функціонує як церква і як музей, в фондах якого зберігаються стародавні малюнки та фрески.
» Відвідування Меджибізького замку. 
На завершення нашої захоплюючої мандрівки завітаємо до Меджибізького замку, який є прекрасним зразком фортифікаційних споруд. Тут почуємо насичену розповідь як про самий замок, так і, власне, про Меджибіж. Протягом плину історії замок неодноразово руйнували та захоплювали, проте кожне наступне покоління відбудовувало його та намагалося зробити ще більш потужним. На сьогоднішній день замок знаменитий яскравими історичними фестивалями, де відтворюють важливі події минулих століть, зокрема лицарські бої.
Пізній обід (самостійно).
18:00 Виїзд в Київ.
23:30 Орієнтовне прибуття до Києва. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей!
Важливо! Для туристів не з Києва, прохання, квитки на поїзд чи автобус у зворотному напрямку купувати на після 0:30.
Проживание:

Готель  в Кам’янці-Подільському, номери стандарт класу: 2-х, 3-х місні з вигодами.

Питание:

В тур включено: 1 обід / 2 сніданки.

Стоимость:

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Дорослі та діти старші 12 років 2750 грн.
Діти до 12 років (з 2-ома дорослими в номері) 2500 грн.
Діти до 12 років (з 1-им дорослим в номері) 2600 грн.
Одномісне розміщення в номері +1000 грн.

* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по програмі,
 • Проживання – готель – 2 ночі,
 • Харчування: 1 обід / 2 сніданки
 • Супровід гідом-екскурсоводом,
 • Екскурсія по місту Кам’янець-Подільський;
 • Екскурсія по місту і Хотинській фортеці;
 • Екскурсія МЕДЖИБІЗЬКЕ замком
 • Страхування на час подорожі
 • Гарний настрій!
Дополнительно оплачивается:
 • факультативна екскурсія в місто Чернівці та с. Банчени,
 • вхідні білети на туристичні об’єкти,
 • додаткове харчування,
 • інші послуги, що не входять до вартості туру.
Важная информация:
Тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва, кам’янець подільський, хотинська фортеця, кам’янець подільська фортеця, кам’янець подільський замок, камянець-подільський, кам’янець, кам’янець подільський фортеця, кам’янець подільський екскурсії, замок кам’янець подільський, камянець подільська фортеця, чернівецький, чернівецький педагогічний університет, кам’янець подільський екскурсія, екскурсії чернівці, чернівці екскурсії, чернівці екскурсія, тур в кам’янець подільський, кам’янець подільський тур, кам’янець подільський тури, екскурсії кам’янець подільський, екскурсія чернівці, екскурсія по чернівцях, тури в кам’янець подільський, екскурсії по чернівцях,
Дополнительная информация:

Детально про екскурсійні об’єкти:

Королівський Кам’янець-Подільський

Саме так можна назвати це одне з найстаріших та найвідоміших туристичних міст України, яке розташувалося на берегах мальовничої річки Смотрич та займає третє місце по кількості історичних пам’яток, після Києва та Львова. Автобусні тури в Кам’янець-Подільський з Києва набирають все більшої популярності, оскільки часу витрачено на дорогу не багато, а вражень від екскурсії містом та головною Фортецею неймовірна кількість. Місто поділене на дві частини – історичну та сучасну і з’єднані мостом, що робить його ще загадковішим. Кам’янець-Подільська фортеця розмістилася саме в історичній частині та запрошує всіх на екскурсію, щоб кожен зміг відчути могутність Старого Замку. Пропонуємо також пішохідну прогулянку вулицями міста, які мають неймовірний вигляд, а ще Польський Магістрат, так звану міську ратушу, Вірменську криницю, Кафедральний Костел св. Петра і Павла, Домініканський монастир, безліч церков та інших цікавих туристичних об’єктів. Щороку в Кам’янці проходить музично-мистецький фестиваль “Республіка”, головна ціль якого зробити місто ще гарнішим та привабити ще більше туристів, а також відірвати молоде покоління від “зомбоящиків” та залучити до різноманітних видів мистецтва та здорового розвитку.

Чернівці    

Екскурсія “Український Париж – Чернівці”. Вирушаємо на оглядову екскурсію цього неймовірного міста. Історія Чернівців налічує більш як 600 років, це одне з не багатьох міст, яке вважається перлиною архітектури. Відвідаємо головні площі – Центральну, Філармонії, Театральну та Соборну, а також побачимо православний Кафедральний собор ХІХ ст., Греко-Католицьку церкву, театр драми, міську ратушу. Прогуляємося по старовинних вуличках міста, які зберігають свою не менш цікаву історію.
Екскурсія “Чернівецький національний університет”. Головним архітектурним пам’ятником міста є відомий Чернівецький національний університет, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. В минулому він був резиденцією буковинських православних митрополитів. Збудована будівля 1864-1882 роках за еклетичним стилем з домінуючими мотивами романської та візантійської культури. З 1875 року резиденцію було реорганізовано в Чернівецький Університет, з 1918 року це був румунський вищий навчальний заклад, а з 1940 року університет став державним вищим навчальним закладом з навчанням на українській мові, але тільки в 2000 році університет отримав статус – національного. На сьогоднішній день Чернівецький національний університет функціонує по 16 факультетам, навчається близько 20 тис. студентів по 54 напрямках за 69 спеціальностями, на базі університету працює 87 кафедр.

Хотин 

Одне з найдавніших та найвідоміших міст України, вже в 2002 році відзначалося його 1000-ліття. Головною архітектурною пам’яткою Хотину є відома Хотинська фортеця, споруджена ще Х-ХІ ст. на скелястому мисі висотою в 20 метрів. В історії Хотинський замок залишився як один з наймогутніших замків у Східній Європі. Не раз під його стінами сходилися численні армії, переживши велику кількість воєн, облог і битв, він залишився до сьогоднішніх днів одним з найцікавіших та найяскравіших екскурсійних пам’яток України, ставши переможцем акції “7 чудес України” в 2007 році. Тут настільки гарно, що навіть відомі режисери часто обирають для зйомок історичних та художніх фільмів саме Хотинську фортецю. Природа довкола просто зачаровує, величні води Дністра омивають могутні стіни замку, та додають неповторності та своєрідності.
Стоимость билетов для посещения:
Факультативні екскурсії за 1 особу:
 
– факультативна екскурсія в місто Чернівці та с. Банчени – 350 грн./ 1 особа
Вартість вхідних квитків за 1 особу: