ЧАРІВНА ДОЛИНА НАРЦИСІВ І ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ | тур на травневі з Києва
ЧАРІВНА ДОЛИНА НАРЦИСІВ І ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ | тур на травневі з Києва

Екскурсійний тур в Закарпаття з термальним відпочинком в басейнах Берегово, тур на травневі свята в Закарпаття, Тур в Долину Нарцисів в Закарпатті.

Маршрут:

Київ – Житомир – Рівне – Львів – Чинадієво. Палац Шенборна – Мукачево – Берегово – Кіреші. Долина нарцисів – Синевир – Пилипець. Шипіт – Львів – Рівне – Житомир – Київ

Даты выезда:

 30.04 / 01.05 / 08.05 / 09.05

Длительность:

4 дні / 3 ночі / 2 активні дні

Информация

Тур на Травневі свята в Закарпаття + Долина Нарцисів
Весна – це чарівна пора року, природа оживає і радує своєю красою. В Україні є безліч гарних місць для туристичних подорожей, одним із найкращих є Закарпаття та Карпати. Запрошуємо Вас відвідати Західний край України та  побачити чаруюче природнє дивo України – унікальну Долину нарцисів. Щовесни долина вкривається чудовим покривалом з квітів, від яких не можна відірвати погляд годинами. A ще на Вас чекають екскурсії відомими замками Закарпаття, весняні купання в термальному басейні Берегово, прогулянка до водоспаду Шипіт та довкола озера Синевир, дегустація вишуканих вин та смачні традиційні страви Закарпаття. Ця подорож принесе масу задоволення та гарного настрою.
 
 

У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 над рівнем моря, серед мальовничих карпатських гір розташувався один з найромантичніших і найгарніших палаців країни, неначе в казку Вас запрошує унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський палац графів Шенборнів, побудований в першій половині XVIII століття. У проект палацу покладено своєрідну символіку: за основу взяті складові частини астрономічного року. Він дивиться на Вас 365 вікнами, що дорівнює дням у році, запрошує через 12 входів – відповідають місяцям року, у 52 кімнати – відповідно до тижнів року та має 4 вежі, які дорівнюють 4 порам року. Палац розміщений серед гарного парку з багатьма екзотичними рослинами. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу, який займає 19 га. Ви відвідаєте “Джерело молодості і краси” з цілющою водою.

Мукачево

Замок є одним з найцінніших архітектурно­-історичних пам’яток XIV-XVII століть. Головна окраса міста Мукачево – замок Паланок, який збудували на згаслому вулкані висотою у 68 метрів, він займає площу в 13930 квадратних метрів. І хоча замість мурів тут був дерев’яний частокіл, точна дата заснування замку Паланок невідома. Але в документах, які датуються XI століттям, він вже згадується. До XVIII століття замок відігравав воєнно-стратегічне значення і був головним укріпленням для місцевих князів. В 1782 році він перетворився в політичну в’язницю Австрійської монархії. Зараз це просто Мукачівський історичний музей. По мосту, який знаходиться біля замку, колись проходили князі, солдати і пізніше в’язні, а зараз по цьому мосту ходять туристи. Високі башти замку та надійні укріплення просто вражають. З 1396 по 1414 роки замком володів князь Подільський Федір Корятович. Тоді у скелястій горі був вирубаний колодязь на 85 метрів. Фортеця в 1690-х роках мала потужний захист. Крім того, були глибокі підвали, де могло сховатися населення.

День 1

20:30 Зустріч туристів: місто Київ, ст.м. Житомирська (пр-т Перемоги 134а, біля автосалону “Інфініті”). Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 2-3 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).
21:00 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі.
22:30 Зупинка та посадка туристів у м. Житомир (заправка WOG на окружній міста)
02:30 Зупинка та посадка туристів у м. Рівне (заправка ОККО перед окружною Рівного)
04:00 Зупинка та посадка туристів у м. Львів (заправка ОККО на окружній Львова біля повороту на Гамаліївку)

День 2

Приїзд в Закарпаття.
⇒ Зупинка в Чинадієво на екскурсію палацом Шенборнів, що нині санаторій Карпати. Цікава історія побудови астрономічного палацу, прогулянка територією та до озера молодості.
⇒ Переїзд до міста Мукачево. Саме тут прогуляємося містом та відомим замком Паланок, який є основною окрасою міста.
⇒ Вільний час на Обід в Мукачево.
⇒ Мандруємо далі до міста Берегово. Місто захопить своєю архітектурою та історією.
⇒ Відвідування Берегівського термального басейну.
⇒ Дегустація Закарпатських вин.
22:00 Поселення в садиби зеленого туризму, вечеря, вільний час, відпочинок.

День 3

08:30 Прокидаємось, снідаємо та їдемо далі подорожувати та пізнавати Західний край України.
⇒ Приїзд до Кіреші на огляд чарівної Долини Нарцисів. Найкрасивіше це місце виглядає зранку, краплинки роси на сонці довершують чудо природи.
⇒ Переїзд до Національного природного парку “Синевирська поляна”. Відвідування одного з семи чудес України – озера Синевир.
⇒ Бажаючі зможуть пообідати в гуцульській Колибі.
⇒ Переїзд на огляд водоспаду Шипіт в Пилипці. Ще одна краса Карпат з мальовничими каскадами кришталевих вод, що вільно спадають та шепочуть свої історії.
19:00 Виїзд до Києва.

День 4

06:00-07:00 Прибуття до Києва орієнтовно. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей!
* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи в подорожі або змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу і форс-мажорні обставини.
Проживание:

Приватні садиби зеленого туризму Берегівського району затишні номери: 2-х і 3-х місні.  Фото садиб можна побачити тут >>>

Питание:

Сніданок у 2-й день – можна з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час зупинок.
– Обід у 2-й день – в місті Мукачево. Гід обов’язково порекомендує кращі заклади харчування.
– Вечеря у 2-й день – у садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні.
– Сніданок у 3-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай.
– Обід в 3-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні.
– Вечеря в 3-й день – під час санітарної зупинки або взяти з собою канапки для перекусу.

Стоимость:

УВАГА ЗНИЖКА! При бронюванні та повній оплаті туру до / після 08.03.2020
Дорослі – 2400 / 2500 грн.
Діти до 12 років  – 2300 / 2400 грн.
Одномісне поселення – 2750 / 2850 грн.
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • проживання – садиби зеленого туризму – 1 ніч,
 • харчування – сніданок/вечеря,
 • супровід гідом-екскурсоводом,
 • страхування на час подорожі.
Дополнительно оплачивается:
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
 • купання в термальних басейнах,
 • додаткове харчування,
 • дегустації вин,
 • особисті витрати.
Стоимость билетов для посещения:
 •  палац Шенборна: загальний – 20 грн., школярі – 10 грн.;
 • – Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
 • – новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 220 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 170 грн., діти від 120 до 150 см. – 140 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
 • – дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина – 40 грн.;
 • – Долина Нарцисів (дорослі – 25 грн., студенти – 20 грн., школярі – 15 грн.)
 • – озеро “Синевир”: загальний – 25 грн., студенти і школярі – 10 грн.;
 • – водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.