ЧУДЕСА ЗИМОВИХ КАРПАТ тур з Києва
ЧУДЕСА ЗИМОВИХ КАРПАТ тур з Києва

ТУРИ УКРАЇНОЮ, ТУРИ В ЗАКАРПАТТЯ

Маршрут:

Київ – Мукачево – Косино – Бене  – Ужгород – Перечин –Лумшори – Виноградів- Келечин – Пилипець – Верхня Грабівниця – Київ

Даты выезда:

Січень: 16, 30
Лютий: 13
Березень: 06*, 19

04* січня – виїзд за святковою програмою Різдво в Закарпатті

 
 

Длительность:

5 днів / 4 ночі

Информация

Зимовий тур в Закарпаття з Києва. Екскурсії замками Закарпаття, термальні басейни, дегустації вин та сирів, чудові панорами зимового Закарпаття.

Тур в Закарпаття з Києва взимку, термальні басейни Косино

Сьогодні цей чудовий край насичений власною культурою, індивідуальними традиціями та звичаями. Автобусний тур в Закарпаття з Києва манить туристів надсмачними стравами, вишуканими винами, а головне – надзвичайно щирими та гостинними жителями. Побувавши в такій атмосфері, навіть не замислюючись поринеш у інше життя.
Закарпаття – прекрасна земля, де змішалися різні традиції і культури. Він захоплює мальовничою природою, унікальним колоритом і привітністю місцевих жителів. Тільки в Закарпатті можна покупатися в термальних басейнах, цілющим якостям яких заздрить вся Європа. Тільки в Закарпатті можна відвідати безліч фестивалів, де розваги крутіше Бразильського карнавалу. В турі в Закарпаття можна побувати в замках, таємниці яких знають лише вікові мури, що їх оточують. І ще в Закарпатті готують найсмачніший банош, бограч і наливають найміцнішу палинку. А якщо ви посміхаєтеся, коли чуєте слова «ганглі, палачінта і дужанка», то просто не знаєте, що вони означають в Закарпатті. Тільки поїхавши в тур по Закарпаттю, можна на собі відчути таку особливу енергетику цієї місцини. І коли мандрував одного разу – захочеться повертатися знову і знову, бо там ще багато цікавого…
  

День 1

19:45 Зустріч туристів в місті Київ, ст. м. Житомирська, біля автосалону INFINITIМЕСТО Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. Напередодні нашої поїздки всім туристам, які зголосилися на участь в турі буде надісланий ІНФОЛИСТ з детальною інформацією організаційного характеру, щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).
20:00 Виїзд комфортабельним автобусом в тур в Закарпаття. Дорогою робимо зупинки по 15-20 хвилин кожні 3,5-4 години.

 

День 2

Приїзд в Закарпаття раненько. І одразу ж оглядини всіх цікавинок. 09:00 Мукачево. Оглядова екскурсія містом та відвідування середньовічного замку Паланок.  Переїзд в Бене. Поселення в садиби зеленого туризму. Обід. 13:00 Виїзд на факультативну програму “Термальні води Косино + Дегустація вин”14:00 Косино. Купання в відомих термальних джерелах Косино.   18:00 Дегустація Закарпатських вин.  20:00 Повернення в садиби зеленого туризму, вечеря, вільний час, відпочинок.
   

День 3

08:30 Прокидаємось, снідаємо. Вільний день або факультативна екскурсія ” Ужгород + релакс в Лумшорах”. 10:00 Ужгород. Прогулянка містом та екскурсія в Ужгородський замокВільний час.  Обід (самостійно)  16:30 Лумшори. Релакс “варіння” в чанах. Процедура, яка  підходить майже всім.
21:30 Повернення в садиби зеленого туризму в Бене. Вечеря. Відпочинок.
   

День 4

08:30 Прокидаємось, снідаємо, виселяємось з садиб та прощаємося з господарями. Обіцяємо повернутись 11:30 Виноградів. Дегустації сирів та глінтвейну на буйволиній фермі.13:30   Пилипець. Піднімаємось канатно-крісельною дорогою на гору Гимбу, підготуйте фотоапарати, тут неймовірні краєвиди,
а ще чисте та оздоровче п
овітря. Тут же знаходиться неймовірний скарб Карпат – 15-метровий гірський водоспад Шипіт, який також побачимо. Обід (самостійно).
18:00 Верхня Грабівниця. Гарне завершення подорожі. Тут знаходиться найбільший бункер Лінії Арпада, який використовувався в роки війни як госпіталь та склад для боєприпасів і продуктів.
19:30 Виїзд до Києва.
   

День 5

05:30-06:30 Прибуття до Києва орієнтовно. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей
* – Весь час вказано орієнтовно.
Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

 
Проживание:

Приватні садиби зеленого туризму с. Бене, Берегівського району – 2х-місні та 3х-місні номери з вигодами на блок.

Питание:

До вартості включено: 2 сніданки, 1 обід, 2 вечері в садибах зеленого туризму – закарпатські та угорські страви.

Стоимость:

Дорослий – 2700 грн.
Діти до 12 років з двома дорослими –   2500 грн.
Доплата за одномісне розміщення – 700 грн.
УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
«17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів.
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
 •  проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 •  проживання – садиби зеленого туризму – 2 ночі,
 •  харчування – 2 сніданки, 2 ввечері,
 •  супровід гідом-екскурсоводом,
 •  страхування на час подорожі,
 •  Гарний настрій.
Дополнительно оплачивается:
 • факультативні екскурсії,
 •  вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
 •  купання в термальних басейнах,
 •  додаткове харчування,
 •  дегустації,
 •  особисті витрати.
Стоимость билетов для посещения:
Вартість факультативних екскурсій за 1 особу:
 • Термальні води Косино + Дегустація вин (трансфер): дорослі – 200 грн., діти до 12 років – 150 грн.
 • Ужгород + релакс в Лумшорах: дорослі – 400 грн., діти до 12 років – 300 грн.
*Увага! При несприятливих погодніх умовах Лумшори можуть буди замінені з доплатою термальними басейнами: “Жайворонок” в Берегово або “Золота гора” біля Ужгорода.
Вартість вхідних квитків за 1 особу:
 • – дегустація буйволячих та овечих сортів сиру і глінтвейну: загальний, студентський, учнівський – 75 грн.
 • – термальний басейн “Косино”: загальний – 400-450 грн.,учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50грн.
 • – Замок Паланок в Мукачево: дорослі – 50 грн., діти до 14 років – 30 грн., студенти – 40 грн.
 • – Дегустація вина: дорослі – 80 грн., діти, або ті хто не дегустує – 40 грн.
 • – Водоспад Шипіт: загальний – 15 грн., діти – 10 грн.
 • – Канатно-крісельна дорога на г. Гимба: дорослі – 120 грн., діти до 10 років – 80 грн.
 • – бункер лінії Арпада:  загальний, пенсійний – 50 грн.; студенти, учні 10-11 класів, учасники АТО – 30 грн.; учні до 10 класу – 25 грн.; діти до 6 років – безкоштовно.
Количество мест:
т-за