НА ВИХІДНІ У ЗАКАРПАТТЯ + КАРПАТИ – тур по Закарпаттю з Києва
НА ВИХІДНІ У ЗАКАРПАТТЯ + КАРПАТИ – тур по Закарпаттю з Києва

Автобусные туры в Карпаты, туры в Карпаты на выходные,Карпаты + Закарпатье Туры в Карпаты и Закарпатье

Маршрут:

 • Київ – Пилипець – Синевир – Бене – Берегово – Мукачево – Чинадієво – Київ

Даты выезда:

Виїзди в тур сезон 2022:  07.10 / 14.10 / 21.10 / 25.11 / 09.12 / 23.12 …

Длительность:

4 дня / 3 ночи / 2 активных дня

Информация

Тур в Закарпаття на вихідні, тур по Закарпаттю з Києва, відпочинок в Берегово, Синевир

Тури в Закарпаття – це унікальна можливість протягом короткого часу побачити все найкраще, що є в Західній Україні. Тур в Закарпаття включає відвідування замку Паланок в Мукачево, водоспаду Шипіт в Пилипці та термальних басейнів у Косино. Зачарують своєю красою Карпатські гори, високогірне природне диво – озеро Синевир, а також неймовірні панорами, які побачимо під час підйому на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба.


   
Тур в Закарпаття включає відвідування замку Паланок в Мукачево, водоспаду Шипіт в Пилипці та термальних басейнів у Берегово. Зачарують своєю красою Карпатські гори, високогірне природне диво – озеро Синевир, а також неймовірні панорами, які побачимо під час підйому на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця.

День 1

 21:30 Встреча туристов в городе  Киев ст. м. Житомирская. За 1-2 дня до поездки в разделе ИНФОЛИСТЫ будет опубликовано Информационное письмо с подробной информацией организационного характера по выезду в тур (контакты ответственного лица, номер и марка автобуса, точное место и время сбора группы). При посадке в автобус Вам необходимо подойти к руководителю группы и назвать свое Ф.И.О., он укажет Ваши места в автобусе, которые предварительно распределены в соответствии с  оплатой тура.

⇒ 22:00 отправление с Киева на комфортабельном автобусе (с аудио, СD, DVD) по маршруту путешествия.

⇒ 23:30 Остановка и посадка туристов в г. Житомир (заправка WOG на окружной города)

⇒ 03:30 Остановка и посадка туристов в г. Ровно (заправка ОККО перед окружной Ровно)

⇒ 06:00 Остановка и посадка туристов в г. Львов (заправка ОККО на окружной Львова возле поворота на 

День 2

Ранний приезд в с. Пилипец. Осмотр водопада Шипот

⇒ Подъем на канатно-кресельной дороге на г. Гимба

⇒ Переезд на озеро Синевир. Экскурсия

⇒ Обед в колоритной колыбе возле озера

⇒ Переезд в Берегово. Купание в термальных бассейнах.

⇒ Поселение в усадьбе. Ужин. Отдых.

День 3

 
⇒ Ранний завтрак. Выезд.
⇒ Переезд в Берегово. Купание в термальных бассейнах.
⇒ Приезд в г .. Мукачево. Экскурсионная программа по замку Паланок и по городу. обед
⇒ Чинадиево. Посещение дворца Шенборнов и романтического замка Закарпатья "Сент Миклош".
⇒ Сбор группы и выезд в Киев

День 4

06:00-07:00 Прибытие в Киев ориентировочно. Прощаемся и ненадолго. До следующих путешествий!

*- Организатор имеет право вносить коррективы в путешествия или изменять программу на равноценную. Компания не несет ответственности за погодные условия, состояние дорог, непредсказуемые неисправности транспортного средства и форс-мажорные обстоятельства.

Проживание:

 • приватні садиби зеленого туризму в затишних 2- та 3-місних номерах з вигодами на блок.

Питание:

 • до вартості туру включена 1 вечеря та 1 сніданок.

Стоимость:

Дорослий – 3350грн.
Діти до 12 років – 3200 грн.
Одномісне розміщення в номері: +200 грн. до вартості туру
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур

В стоимость включено:
 • Проезд автобусом по программе,
 • Проживание — усадьбы зеленого туризма — 1 ночь,
 • Питание — 1 завтрак и 1 ужин,
 • Сопровождение гидом-экскурсоводом,
 • Страхование на время путешествия.
Дополнительно оплачивается:
 • входные билеты на экскурсионные объекты,
 • купание в термальных бассейнах,
 • дополнительное питание,
 • личные расходы.
Дополнительная информация:

Пилипець

Шипот_водопад, Тур по Закарпаттю з Києва

Дуже зручний та перспективний гірськолижний курорт Закарпаття. Курорт Пилипець розмістився прямо-таки в серці Карпат на найдовшому гірському хребті України – Боржавському. І тому вже точно не відмовитесь від споглядання неймовірних  зимових краєвидів Карпатських гір. Щоб побачити найбільше, поїдемо канатно-крісельною дорогою на саму вершину гори Гимба, а вже звідки відкриваються такі панорами, що аж дух перехоплює. Тож фотоапарат рекомендуємо зарядити та взяти з собою. Та це ще не всі чудеса цього місця. Справжнім дивом стане 15-метрова гордість Карпат, і звісно, що це водоспад Шипіт.  Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.зв. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Синевир

Озеро _Синевир_національний_парк

Озеро Синевир має площу в 5 га та глибиною 22 м. Це найбільше озеро усього Закарпаття. Щоб до нього дістатись, треба подолати бездоріжжя, круті повороти, ґрунтові дороги та гірські річки, оскільки озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. В Синевирі прозора вода і, здається, рибу можна ловити рукам, проте стоп: не знаючи броду не лізьте у воду. Температура навіть влітку в ньому не більше 11 градусів і не один сміливець, купаючись тут, загинув. Та утворилося це озеро зі смерті, бо з вершини гори сотні років тому скинули хлопчину на ім’я Вир, селяни йому заздрили, бо кохала його красуня донька місцевого графа з іменем Синь. Дівчина, яка втратила свого коханого, наплакала аж 5 га сліз. Це було колись, а нині молодята, не знаючи цю історію, приїжджають на Синевир, присягаються на вічне кохання прямісінько на місці трагедії. Але якщо Вас усі ці історії не лякають – приїжджайте сюди. Тут повітря дзвенить свіжістю, а вода хоч і холодна, проте цілюща. А ще є легенда, що якщо дівчина вип’є цю Синевирську воду, то приданим їй будуть краса і здоров’я на цілий вік.

Берегово

Берегово_термальний_басейн_Жайворонок

На території курорту Берегово є безліч джерел і басейнів із термальними водами, купання в яких можливе як влітку, так і взимку. В самому центрі Берегово, біля спортивної бази “Закарпаття” знаходиться побудований ще наприкінці 60-х років 50-метровий термальний басейн з лікувальною водою. Ми пропонуємо: купання в термальних басейнах міста Берегово.

Відвідування відкритого термального басейну, температура води цілий рік тут 36­-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-­судинної системи, центральної нервової системи. В Берегово термальна мінералізована вода-­окріп б’є ключем з 1000 метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів. Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже холодно. І вони, як кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний в будь-яку пору року!

Замок Паланок у Мукачевому

Мукачево, замок Паланок

Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – Знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів “Синевир”

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів Синевир

Реабілітаційний центр створено з метою реабілітації особин ведмедя бурого, які зазнали жорстокого поводження і незаконно утримувалися в неволі.
Цей заклад вже прихистив чотирьох тварин, які, до речі, мають свої імена – Дюрій, Бубочка, Роза і Потап. У «Синевирі» звірі почуваються добре. Щодня їх годують овочами, фруктами і рибою.
З часом сюди планується привезти ще косолапих, які досі живуть в неволі з порушенням правил утримання диких тварин.

Стоимость билетов для посещения:
Стоимость входных билетов за 1 человека в грн:
 • – на територію заповідника “Шипіт”: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
 • – канатно-крісельна дорога на г.Маковиця: дорослі – 80 грн., діти до 12 років – 60 грн.;
  – на територію заповідника “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
  – реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.;
 • – новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово 2 год.: загальний – 220 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 170 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
  – дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина 40 грн.;
 • – замок Паланок в Мукачево: дорослі – 50 грн., діти до 14 років – 30 грн., студенти – 40 грн.;
 • – палац Шенборна: загальний – 20 грн., школярі – 15 грн.
Количество мест:
т-а