Автобусные туры в Карпаты, туры в Карпаты на выходные,Карпаты + Закарпатье Туры в Карпаты и Закарпатье
4 дня / 3 ночи / 2 активных дня
Тури в Закарпаття – це унікальна можливість протягом короткого часу побачити все найкраще, що є в Західній Україні. Тур в Закарпаття включає відвідування замку Паланок в Мукачево, водоспаду Шипіт в Пилипці та термальних басейнів у Косино. Зачарують своєю красою Карпатські гори, високогірне природне диво – озеро Синевир, а також неймовірні панорами, які побачимо під час підйому на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба.
Тур в Закарпаття включає відвідування замку Паланок в Мукачево, водоспаду Шипіт в Пилипці та термальних басейнів у Берегово. Зачарують своєю красою Карпатські гори, високогірне природне диво – озеро Синевир, а також неймовірні панорами, які побачимо під час підйому на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця.
Дуже зручний та перспективний гірськолижний курорт Закарпаття. Курорт Пилипець розмістився прямо-таки в серці Карпат на найдовшому гірському хребті України – Боржавському. І тому вже точно не відмовитесь від споглядання неймовірних зимових краєвидів Карпатських гір. Щоб побачити найбільше, поїдемо канатно-крісельною дорогою на саму вершину гори Гимба, а вже звідки відкриваються такі панорами, що аж дух перехоплює. Тож фотоапарат рекомендуємо зарядити та взяти з собою. Та це ще не всі чудеса цього місця. Справжнім дивом стане 15-метрова гордість Карпат, і звісно, що це водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.зв. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Озеро Синевир має площу в 5 га та глибиною 22 м. Це найбільше озеро усього Закарпаття. Щоб до нього дістатись, треба подолати бездоріжжя, круті повороти, ґрунтові дороги та гірські річки, оскільки озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. В Синевирі прозора вода і, здається, рибу можна ловити рукам, проте стоп: не знаючи броду не лізьте у воду. Температура навіть влітку в ньому не більше 11 градусів і не один сміливець, купаючись тут, загинув. Та утворилося це озеро зі смерті, бо з вершини гори сотні років тому скинули хлопчину на ім’я Вир, селяни йому заздрили, бо кохала його красуня донька місцевого графа з іменем Синь. Дівчина, яка втратила свого коханого, наплакала аж 5 га сліз. Це було колись, а нині молодята, не знаючи цю історію, приїжджають на Синевир, присягаються на вічне кохання прямісінько на місці трагедії. Але якщо Вас усі ці історії не лякають – приїжджайте сюди. Тут повітря дзвенить свіжістю, а вода хоч і холодна, проте цілюща. А ще є легенда, що якщо дівчина вип’є цю Синевирську воду, то приданим їй будуть краса і здоров’я на цілий вік.
На території курорту Берегово є безліч джерел і басейнів із термальними водами, купання в яких можливе як влітку, так і взимку. В самому центрі Берегово, біля спортивної бази “Закарпаття” знаходиться побудований ще наприкінці 60-х років 50-метровий термальний басейн з лікувальною водою. Ми пропонуємо: купання в термальних басейнах міста Берегово.
Відвідування відкритого термального басейну, температура води цілий рік тут 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи. В Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000 метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів. Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже холодно. І вони, як кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний в будь-яку пору року!
Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – Знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.
Реабілітаційний центр створено з метою реабілітації особин ведмедя бурого, які зазнали жорстокого поводження і незаконно утримувалися в неволі.
Цей заклад вже прихистив чотирьох тварин, які, до речі, мають свої імена – Дюрій, Бубочка, Роза і Потап. У «Синевирі» звірі почуваються добре. Щодня їх годують овочами, фруктами і рибою.
З часом сюди планується привезти ще косолапих, які досі живуть в неволі з порушенням правил утримання диких тварин.