ВЕЛОТУР ПО КАРПАТАХ + РАФТИНГ / виїзд з Києва (літо)
ВЕЛОТУР ПО КАРПАТАХ + РАФТИНГ / виїзд з Києва (літо)

Під час туру матимемо змогу об’їхати на велосипеді найбільш цікаві веломаршрути, побачити неймовірні панорами Карпатських гір, покуштувати цілющої води з мінеральних джерел

Маршрут:

Київ – Ясіня – Кваси – Рахів – Солотвино – Драгобрат – Ворохта – Буковель – Яремче – Київ

Даты выезда:

 • Червень: 05, 18, 26    Липень: 02, 16, 30    Серпень: 13, 21, 27    Вересень: 03, 10, 24

Длительность:

5 днів / 4 ночі / 3 активих дні

Информация

Велотур в Карпатах; mini, maxi, supermaxi маршрути; рафтинг Чорним Черемошем; активний відпочинок; екстрим-тур

Велотури – порівняно новий для України вид активного відпочинку, що стрімко набирає популярність. І це не дивно, адже велосипедний тур – це можливість вирватися з буденної рутини, відпочити душею і тілом. Дозовані фізичні навантаження на свіжому повітрі мають струсити з Вас втому, а яскраві враження звільнять голову від зайвих думок. Ви повернетеся з зарядом бадьорості, гігабайтами фотографій і, звичайно, вже будете думати про наступні подорожі.
Велотур в Карпатах – це завжди подорож, насичена подіями і враженнями. Це радість спілкування з природою Карпат і знайомства з новими людьми. Це можливість дізнатися більше про історію регіону, побачити живі її свідоцтва, що дійшли до нас з глибини століть. Це активний, але все-таки відпочинок!

    

День 1

19:30 Зустріч туристів в місті Київ. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).
20:00 Відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.
*туристи з Житомира, Рівного та ін. координують час посадки по телефону з керівником групи.

День 2

Раннє прибуття в смт Ясіня. Поселення в номери згідно обраної категорії/
9:30 Сніданок.
10:30 Збір групи (отримання роверів (велосипедів) та шоломів в пункті прокату). З собою необхідно мати документ, що підтверджує особистість (паспорт, водійські права чи ін.). Проходимо інструктаж по техніці безпеки та правилам керування велосипедом.
– Виїзд на велопрогулянку з інструктором. Враховуючи різні фізичні можливості туристів, пропонується на вибір маршрути декількох рівнів складності: mini (для початківців), maxi (середня складність) та supermaxi (екстрим-маршрут).
Mini-маршрут: «До цілющих джерел»: Ясіня – Струківська церква – водопад Труфанець – “Крайня хата” – село Кваси.
Протяжність: ~ 30 км.

Тривалість: 4-6 годин.
Вимоги: певний рівень фізичної підготовки, вміння рухатися на велосипеді по автошляхах і вело колонах.
Маршрут проходить по автошляху Ясіня – Рахів Н-09. Початок в с. Ясіня. Через 1,5 км можна відвідати пам’ятку архітектури Струківську церкву, що внесена до всесвітньої спадщини UNESCO. Для цього треба звернути з автошляху, перейти річку по підвісному містку і проїхати 200 м до церкви, яка знаходиться на узвишші. За 8 км від Ясіня зупинка біля мальовничого водопаду Труфанець, що бере витоки у верхів’ях Свидовецького хребта. Наступна зупинка на межі двох селищ – Ясіня і Кваси – де можна скуштувати з мінеральної води з джерела, що розташоване обабіч дороги біля закладу громадського харчування “Крайня хата”. Після чого залишається подолати кілька кілометрів до іншого мінерального джерела, розташованого в с. Кваси. А також у центрі с. Кваси знаходиться пивоварня “Гагарін і бокораш”.
Повернення до Ясіня тим самим шляхом.
Maxi-маршрут: «Ясінянськими верхами»: Ясіня – Свидовець – Буковина – урочище Цапок – Ясіня.
Протяжність: 28 км, з них 6 км (Ясіня-Свидовець) асфальтним покриттям.

Тривалість: 5-6 годин.
Вимоги: фізична підготовки, вміння рухатися на велосипеді по грунтових дорогах і контролювати його на спусках, обов’язково захист (шолом).
Маршрут починиться в с. Ясіня. За 1,5 км можна відвідати пам`ятку гуцульської архітектури, яка внесена до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Струківську церкву. Потім слід повернутися до автошляху і продовжити рух в напрямку Свидовця, доїхавши до якого треба звернути на грунтову дорогу, що веде на Драгобрат. Не доїжджаючи курорту Драгобрат треба звернути на зелений туристичний пішохідний маршрут вправо. За 5 км на Глофані відкривається чудова панорама навколишніх гір (Говерла, Петрос, Синяк, Добушанка, а також Близниць). Споглядаючи цю красу, можна влаштувати невеликий перекус. Далі маршрут веде через присілкові гірські дороги до центру Ясіня.
Supermaxi-маршрут: «Навколо Петросу»: Ясіня – село Лазещина – Козьмещик – пол. Головчиска – пол. Рогнєска – пол. Менчул – с. Кваси (Кевелів) – Ясіня.
Протяжність: 60 км.

Тривалість: 7-9 годин.
Вимоги: фізична підготовки, вміння рухатися на велосипеді по грунтових дорогах і контролювати його на спусках, обов’язково захист (шолом і т.д.).
Маршрут пролягає через село Лазещина до урочища Козьмещик. З Козьмещика починається підйом на полонину Головчиска, частину якого треба йти пішки. Піднявшись на сідловину під Петросом маршрут продовжується старою австро-угорською дорогою, що траверсує (огинає без значних перепадів висот) вершину. Можливий вихід на г. Петрос (2020 м над рівнем моря), що вимагає від учасників подорожі хорошої фізичної підготовки і витривалості. Обігнувши Петрос – спуск до села Кваси, де можна покуштувати води з мінеральних джерел і автошляхом повернутись до Ясіня (приблизно 15 км).
Примітка: оскільки більша частина маршруту проходить територією Карпатського біосферного заповідника, тому треба розраховувати на додаткові витрати за перебування на території заповідника.
Вечеря, вільний час, відпочинок. Рекомендуємо замовити сауну (200-250 грн./час).

День 3

8:30 Збір на велобазі.
9:00 Виїзд на велопрогулянку. Оцінюємо свої фізичні можливості, рівень підготовки та вибираємо один з маршрутів:
Mini-маршрут: «Панорамний»: Ясіня – Лазещина – Яблунецький перевал – Горішків – пам’ятний знак – Ясіня.
Протяжність: 20 км, з них 12 км асфальтним покриттям.
Тривалість: 3-5 годин.
Вимоги: певна фізична підготовки, вміння рухатися на велосипеді по грунтових дорогах.
Маршрут розпочинається переїздом до с. Лазещина. Підйом на Яблунецький перевал, де знаходиться сувенірний ринок, під час підйому можна зупинитися та скуштувати воду з мінерального джерела. Далі маршрут пролягає грунтовою дорогою до Горішкова, після чого звертає на Закарпаття. Маршрут продовжується підйомами та спусками по хребту, який розділяє населені пункти Лазещина та Стебний, з якого відкриваються краєвиди на Петрос, Говерлу, Близниці, Хомʼяк та інші вершини Українських Карпат. Спуск до автошляху в селищі Ясіня.
Maxi-маршрут: «Панорамний»: Ясіня – Плитовацька церква – Яблунецький перевал – Вороненка – Зимір – село Лазещина – Ясіня.
Протяжність: 29 км, з них 14 км асфальтним покриттям.
Тривалість: 4-5 годин.
Вимоги: певна фізична підготовки, вміння рухатися на велосипеді по грунтових дорогах.

Маршрут розпочинається з с. Ясіня і пролягає автошляхом в с. Лазещина повз Плитоватську церкву – пам’ятку архітектури. Підйом на Яблунецький перевал, де знаходиться сувенірний ринок. Далі маршрут пролягає грунтовою дорогою з підйомами та спусками по Карпатському вододільному хребту, з якого відкриваються краєвиди на Петрос, Говерлу, Близниці, Хомʼяк та інші вершини Українських Карпат. Рухаємось до останніх будинків присілку Вороненко проїзджаючи понад тунелем. Урочище Зимір. Проходимо пішки під з/д мостом. Спуск грунтовою дорогою до Лазещини та до селища Ясіня.

АБО замість велопрогулянки можна відвідати факультативну екскурсію «Рафтинг Чорним Черемошем» (вартість – 650 грн.).
Рафтинг по Чорному Черемошу – це, в першу чергу, адреналін та екстрим. Якщо ви ніколи не уявляли себе в умовах стихії – це найкраща нагода спробувати невідоме. Саме на цій річці створені всі умови для того, аби навіть початківці змогли насолодитися активним відпочинком у лоні Карпат. Ми впіймаємо течію та наповнимо кожну хвилину цієї пригоди справжніми емоціями. Не упустіть свого шансу!
Ціна вказана на маршрут 6.5-8.5 км (в залежності від рівня води у річці) на Чорному Черемоші.
До вартості входить: трансфер з готелю/садиби й назад, трансфер по річці, оренда костюму, оренда взуття, фотозйомка сплаву, послуги рафт-гіда.
*Мінімальна кількість осіб для організації рафтингу – 8 осіб.


Вечеря, вільний час, відпочинок.

День 4

08:30 Прокидаємось, снідаємо, виселяємось з садиб та прощаємося з господарями.
Виїзд на екскурсію «Перлини Прикарпаття» в супроводі гіда за маршрутом:  Ясіня – Яблуницький перевал – Буковель – Ворохта – Яремче.
– Буковель. Прогуляємося територією, піднімемось панорамним підйомником на гору, щоб оглянути мальовничі пейзажі і все довкола з висоти та матимемо можливість завітати до кафе та ресторанів комплексу.
– Ворохта. Підйом на канатно-крісельному підйомнику (за бажанням), щоб краще оглянути тутешні краєвиди, огляд трамплінів, фото на пам’ять в гуцульському одязі та на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі та розкинуті в горах селища.
– Яремче. Чому варто приїхати сюди і на що подивитись? Наприклад, на славнозвісний яремчанський ярмарок, де можна закупитись сувенірами. Рухаючись далі через міст, за кілька хвилин прийдете до другого ярмарку – більшого. На самісінькому його початку – ресторан “Гуцульщина”, високий міст над бурхливим Прутом та мальовничий водоспад Пробій, ним щороку милуються тисячі людей.
Виїзд до Києва.

День 5

06:00-07:00 Прибуття до Києва орієнтовно. Прощаємось та ненадовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!
* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.
Проживание:

Комфортабельні 2-3 місні номери згідно обраної категорії.

Питание:

До вартості входить 3 сніданки та 2 вечері.

Стоимость:

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

При проживанні в котеджах зі зручностями на 2-3 номери 2550 грн.
При проживанні в котеджах зі зручностями в номері 2700 грн.
При проживанні в готелі 3000 грн.
Одномісне розміщення в номері +600 грн.
* Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
 • УВАГА! Дати позначені _* – доплата +150 грн. до вартості туру
 • Далі тур відбувається за 

В стоимость включено:
 • трансфер Київ – Карпати – Київ,
 • проживання в номерах вибраної категорії,
 • харчування (3 сніданки, 2 вечері),
 • послуги інструктора,
 • супровід по маршрутам,
 • екскурсовод,
 • страхування,
 • послуги супроводжуючого.
Дополнительно оплачивается:
 •  факультативні екскурсії (за бажанням),
 •  прокат велосипеда (180-250 грн./день),
 •  додаткове харчування,
 •  сувеніри, особисті витрати.
Дополнительная информация:
велотуры по Украине,тури Україною, тур в Карпати, тур в Карпати з Києва, велотур, велотур по Карпатам, відпочинок в Карпатах, екстрим-тури, тур вихідного дняВЕЛОТУР ПО КАРПАТАХ + РАФТИНГ / виїзд з Києва (літо)