ЗАКАРПАТСКИЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ + ПРАЗДНИК глинтвейна (Зима)
ЗАКАРПАТСКИЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ + ПРАЗДНИК глинтвейна (Зима)

Автобусные туры в Карпаты, туры в Карпаты на выходные,Карпаты + Закарпатье Туры в Карпаты и Закарпатье

Маршрут:

Львов- Верхняя Грабивниця- Мукачево-Берегово-Ботар-Велятин-Хуст-Нижнее Селище-Львов

Даты выезда:

23.02.2019 

Длительность:

2дня/1ночь

Информация

Термальные воды Велятино, карпатский бункер, Жаворонок Берегово, страусы, 3 дегустации вин, повидла, колбас и улиток
 
1 день -
выезд из Львова (08:00) - Верхняя Грабовница (обзор карпатского бункера)
- Мукачево (обед)
- Берегово (купание в новом термальном бассейне)
- Береговское вулканическое низкогорья (дегустация вин)
- Береговский р-н. (Поселение в дома сельского зеленого туризма в 19:50, концертно-развлекательная программа "Закарпатский глинтвейн»).
2 день:
завтрак и выезд (08:00) - Ботар (дегустация повидла и колбас)
- Велятин (купание в термальном бассейне)
- Хуст (обед и осмотр страусиной фермы)
- Нижнее Селище (дегустация улиток)
- Львов (возвращение в 23: 30).

Проживание:

уютные усадьбы сельского туризма Береговского района с удобствами, номера: 2-х и 3-х местные.
Фото усадеб можно увидеть здесь http://goo.gl/OqmvIX

Питание:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається у кафе м. Мукачево. Вартість – 85 грн.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн.
Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн.
Обід в 2-й день – відбувається у кафе м. Хуст. Вартість – 90 грн.

Стоимость:

Стоимость тура: 995 грн.
Скидки для детей:
- Детям до 6 лет (включительно), при сопровождении 2-х взрослых и без отдельного места в автобусе и при проживании - бесплатно;
- Детям до 12 лет (включительно) скидка от общей стоимости тура 100 грн. / Чел.
 
 

В стоимость включено:
  • проезд комфортабельным автобусом,
  • проживание,
  • сопровождение гида-экскурсовода,
  • экскурсионное обслуживание в туристических объектах,
  • страхование на время путешествия.
Дополнительно оплачивается:
  • ж/д билеты
  • питание,
  • входные билеты в туристические объекты и дегустации.
Дополнительная информация:
Детальний опис екскурсійних об’єктів:
 Верхня Грабівниця. У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
 Берегове. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Берегівське вулканічне низькогір’я. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
 Ботар. Це місце користується популярністю серед кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. На щастя можна зробити фото на фоні біля пам’ятника свині та банки з варенням.
 Велятин. Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.
Хуст – cтаусяча ферма. Недалеко від центру Хуста знаходиться ферма в якій живуть найбільші сучасні птахи світу – страуси. Дорослі особини цього виду можуть досягати висоти 2,7 м. та важити до 130 кг. Замість африканських пейзажів страуси та туристи можуть насолоджуватися чудовим панорамним виглядом хустського замку.
Нижнє Селище. Село, яке по праву вважається гастрономічним центром Закарпаття, запрошує відвідати равликову ферму, де віднедавна вирощують їстівних сертифікованих равликів виду Helix. М’ясо цих тварин не лише смачне, але й дуже корисне, бо не містить холестерину і має багато мікроелементів. Під час екскурсії можна посмакувати цими афродизіаками, які фаршировані різними соусами із вином.
 
Стоимость билетов для посещения:
Стоимость входных билетов:
- бункер линии Арпада: общий, пенсионный - 60 грн .; студенты, учащиеся 10-11 классов - 40 грн .; участники АТО, ученики в 10 класс - 30 грн .; дети до 6 лет - бесплатно;
- новый термальный бассейн "Жаворонок" в Берегово: общий - 200 грн. (В т.ч. аренда шкафчика), пенсионеры по возрасту - 150 грн., Дети от 120 до 150 см. - 100 грн., Дети до 120 см. - бесплатно;
- дегустация вин: 60 грн. / Чел, экскурсия без потребления вина 30 грн. / Чел;
- дегустация шести видов повидла и четырех видов колбасы в Ботари: общий - 100 грн., Ученики - 90 грн .;
- термальный бассейн в Велятино (2:00): общий, студенты - 200 грн., Пенсионеры от 60 лет- 160 грн., Дети ростом до 140 см. - 100 грн., Дети до 3-х лет и участники АТО - бесплатно;
- страусиная ферма в Хусте: общий, пенсионный, студенческий - 30 грн., Дети до 12 лет - 20 грн .;
- дегустация улиток с двумя соусами и вином: общий, пенсионный, студенческий - 100 грн., Экскурсия без дегустации - 30 грн .;
- концертно-развлекательная программа "Закарпатский глинтвейн": 149 грн., Ученики - 75 грн.
Количество мест:
вай